facebook-domain-verification=dbg6agueeolcydlhmcu47sq10cr28i
top of page

Kokteyl Istasyonu

Bar Projeniz İçin Üst Düzey Bir Kokteyl İstasyonu Kurun

Bar projenize muhteşem bir kokteyl istasyonu eklemek ister misiniz? Tüketiciler için en yüksek kalitedeki ürünlere ve işleyişe sahip bir bara sahip olmak ister misiniz? F&D PROJE olarak size bu konuda yardımcı olabiliriz. Londra ve İstanbul'da ofislerimizle, sizinle tanışmak ve projenizi tartışmak için kolayca zaman ayarlayabiliriz.
                        
İster alt ekipman isteyin, ister çubuğunuzu daha kârlı hale getirmek için doğru düzenlemeyi almak isteyin, size yardımcı olabiliriz. 20 yılı aşkın süredir sektörde mutfak ve bar kurulumu yapan uzmanlarız. Bu nedenle anlayışımız sizi gerçekten muhteşem bir girişim için yardımcı olabilir.
                        
Otelinizde veya işyerinizde bir kokteyl istasyonu, kahve barı veya başka bir istasyon kurma hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, biz size yardımcı olalım. Bize info@fdproje.com adresinden veya Londra'daki +44 747 063 4080 numaralı telefondan veya İstanbul'daki +90 216 504 22 88 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Bizi görmeye geldiğinizde, size showroom'umuzu göstermekten ve size sunabileceğimiz farklı öğeleri görmenize yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Tüm barmen ekipmanları ihtiyaçlarınız için tek adresiniz olmak isteriz.
                        
42'den fazla ülkede çalıştık ve 26 ortak markanın yardımıyla 93 projeye çözümler sunduk. Tavsiye ve desteğe ihtiyacınız varsa, size yardımcı olabilecek ekibiz. Eşsiz çözümlerimiz, barınızın kârlı olmasını ve barmenlerinizin en etkili istasyonlara sahip olmasını mümkün kılar. Özel imalat bar tezgahları, içecek hazırlama ekipmanları, barmen araçları ve çok daha fazlasına yardımcı olabiliriz. Sizinle çalışmak isteriz, bu nedenle hizmetlerimiz ve yardımcı olmak için neler yapabileceğimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için bugün bizi arayın.

  • Catering Equipment

bottom of page